חשוב לדעת

בניית בית או שיפוץ לא עושים כל יום, אלא לעיתים רחוקות ולחלק מכם זאת הפעם הראשונה, מסובך? ממש לא! כל שעליכם לעשות הוא להצטייד בכלים הנכונים לבחירת מתקין חלונות האלומיניום הנכון בשבילכם והנה הם לפניכם:

א. מתקין חלונות האלומיניום חייב להיות עוסק מורשה – וחייב להחזיק בפוליסת ביטוח לפרופילי האלומיניום המאוחסנים אצלו במפעל וזאת על מנת לוודא שאתם מכוסים מפני גניבות כלומר במידה וביצעתם הזמנה אצל מתקין שאין לו פוליסת ביטוח, והיה ושילמתם לו 50% על מנת שיזמין לכם את פרופילי האלומיניום והיה והחומר חלילה נגנב מהמפעל אין לכם כיסוי וגם לא דרך להחזיר את הכסף.

ב. כיום החברה המובילה בשוק היא קליל חלונות המתמחה בייצור פרופילי אלומיניום לייצור חלונות ודלתות אלומיניום ולחברת קליל ישנם מתקינים מורשים מטעמה שמחויבים כלפי החברה ולקוחותיה  וזאת לאחר הדרכה שניתנה ע"י קליל חלונות.


יחד עם זאת, בשוק כיום ישנם גם כאלו שאינם מתקינים מורשים של  חברת קליל ובכל זאת ימכרו לכם את מוצרי החברה. מכאן שעליכם לבדוק כי המתקין הוא מורשה מטעם קליל ובכדי להסיר ספק דרשו שישלח לכם צילום תעודת מורשה קליל – אין פשרות!

חלונות האלומיניום  מגיעים לבית המלאכה במוטות שאורכם 6 מטר ושם הם נחתכים לפי מידות לחלון האלומיניום המבוקש ע"י חיבור פרופילים. ישנם סוגים רבים של חלונות אלומיניום ולכן ככל שיש למתקין ניסיון רב יותר כך גם איכות החיבור תהיה טובה יותר.

 ג. ניסיון: ניסיון החברה בתחום חלונות  האלומיניום חשוב מאוד ואפשר להגיד כי הוא יקבע 80% מאיכות המוצר. למה? ניסיון קובע המון גם בשביל מתן אחריות לאורך זמן-כי מי שבתחום הרבה שנים ודאי שהוכיח את עצמו לאורך הזמן.

 

ד. אחריות: חובה עליכם לדרוש אחריות מן המתקין כי בחלונות האלומיניום המבחן האמיתי הוא בזמן החורף כשיורד גשם ואז בעצם ניתן לראות את טיב העבודה באם ישנם נזילות או לא - אחריות מינימום שנה

!בנייה מהנה ובהצלחה

Comments